JOB SImulator

Spoločnosť Owlchemy Labs dokázala preniesť štyri bežné ľudské povolania (kuchár, predavač, kancelárska krysa a automechanik) do zábavnej formy akýchsi krátkych dobrodružstiev a už samotný fakt, že sa v tomto prípade nechceli nechať obmedziť limitmi čo do kreatívnosti, vám musí napovedať o kvalitnom výsledku ich práce.

Aké to ale je simulovať bežný pracovný proces tak trochu šialenou formou? 

Nech už si nasadíte kuchársku zásteru, pracovné montérky alebo sa navlečiete do škrobom vystuženého saka, všetky povolania jednoducho nebudete brať nijako extra vážne a to je viac než dobre.

Karikatúry pracovných stereotypov tu v jednom kuse ničí neuveriteľne veľká sloboda čo do používania všetkého naokolo vás.

Nikdy v inej hre som nezažil toľko interakcie s predmetmi, a to nevravím len o ich uchopení do jednej či oboch rúk, vravím tu o plnohodnotnom kombinovaní predmetov v šialených scenároch a ešte zábavnejších výsledkoch (napríklad som strčil hlavu pod skener a z prístroja vyšiel 3D model môjho mozgu).

Jednotlivé zamestnania majú svoju linku úloh, ktoré hráč musí vykonať, aby mohol dané povolanie uzavrieť ako splnené. Avšak počas vykonávania týchto úloh sa môžete voľne a beztrestne zabávať na akomkoľvek nápade, čo vám príde na rozum.

Hra je vhodná pre všetky vekové kategórie.