A-tech cybernetics

A-Tech Cybernetic Vás zavedie do prostredia vedeckej stanice, kde sa v úlohe vedca snažíte zistiť, čo sa vlastne stalo. Budete bojovať proti robotickým zombie, mutantom, nepriateľom pripomínajúcim Gargomonov zo Stranger Things, a všetko za pomoci zbraní, ktoré nájdete. Hra sa podobá na DOOM VFR len je o niečo pomalšia, takže si to vie človek užiť na plno.

Príbehový režim A-Tech Cybernetic, postavený výhradne pre VR, ponúkne hodiny explozívnej zábavy, zatiaľ čo režim Swarm Mode preverí vašu drť v scenári sci-fi nočnej mory. Zastavte inváziu mutantov vo futuristickom megakorpore, ovládajúcom arzenál zbraní pohybmi zo skutočného života!

 

A-Tech Cybernetic je strieľačka z pohľadu prvej osoby postavená od základov pre VR. Ponúka dva oddelené herné režimy: klasický režim roja, ktorý preverí vaše strelecké schopnosti a schopnosti prežitia, a príbehový režim, ktorý vás zavedie do futuristickej biomedicínskej spoločnosti zaplavenej mutantmi. Ovládajte všetko pohybmi v reálnom živote, interagujte so svojim okolím, ako keby tam skutočne boli, zažite nový druh hry, ktorá je pohlcujúcejšia než kedykoľvek predtým, vďaka VR. Buďte ten blázon, akým ste vždy chceli byť.

PRÍBEHOVÝ REŽIM – Ponorte sa do pohlcujúceho SCI -FI DOBRODRUŽSTVA

Keď sa prebúdzate bez spomienok, ocitnete sa v biomedicínskej spoločnosti, ktorú zaplavili zástupy mutantov. Kto si? Čo tu robíš? Čo sú to za mutanty? Preskúmajte futuristický komplex spoločnosti, manipulujte so zbraňami a namierte na ne zbraňami v reálnom živote, aby ste prežili, a nájdite všetky odpovede sami, pričom prežívate pohlcujúce sci-fi dobrodružstvo.

 

REŽIM SWARMU – ZASTAVTE MUTANTNÉ HORY A PREŽIJTE

Dokážete zastaviť všetky mutantské hordy, ktoré k vám prídu? Budeš posledným stojacím mužom? Otestujte si svoje strelecké schopnosti a uistite sa, že ste jediný, kto prežije. Uvedomte si však, že môžu pochádzať z miest, kde by ste ich nikdy nečakali!

 

SKUTOČNÉ ŽIVOTNÉ POHYBY – POUŽIJTE TELO NA BOJ

Zaobchádzajte so zbraňami a namierte na ne pohybmi zo skutočného života, používajte rôzne zbrane na blízko, hádzajte na nepriateľov granáty, vyhýbajte sa útokom na blízko alebo ak nič nepomôže, použite päste na získanie času alebo získajte výhodu v boji. Teraz je načase otestovať svoje bojové schopnosti.

 

POUŽIJTE SVOJE nadľudské schopnosti

Aj keď v A-Tech Cybernetic môžete používať aj pohyb, teleportovanie je najrýchlejší spôsob, ako sa dostať z jedného miesta na druhé. Získavanie veľmocí VR sa však týmto nekončí! Presúvajte predmety mysľou – pre pohodlie ich ťahajte silou. A ak máte pocit, že ste v kúte, alebo sa chcete len zabaviť, spomaľte tok času a odstráňte krvavých mutantov jedného po druhom. Niet sa kam ponáhľať, je to len horda mäsožravých mutantných príšer, ktoré sú tam, aby si vás získali, takže si pokojne urobte čas … no … aspoň tak dlho, ako vydrží vaša schopnosť odrážať čas. Potom – ako by som to mal povedať – UTEČTE! alebo radšej používajte teleport, pretože nechceme, aby ste si v skutočnosti ublížili alebo narazili na nábytok v miestnosti – VR je jednoducho úžasne úžasná!

 

PRESKÚMAJTE VIZUÁLNE ÚŽASNÉ PROSTREDIE

Považujeme za mimoriadne dôležité poskytnúť hráčovi blízke realistické prostredie s cieľom maximalizovať zážitok z VR. V A-Tech Cybernetic budete skutočne cítiť, že ste vstúpili do alternatívnej reality, kde sa všetko zdá a cíti tak reálne. Vyžaduje ponorenie do ďalšej úrovne.

 

Bavte sa a nikdy nezabudnite: všetci mutanti musia zomrieť!