O čo ide?
Ide o prvé zariadenie virtuálnej reality do ktorej je možné vstúpiť a priamo zasahovať.
 
Ako to funguje?
Pomocou špeciálne vyvinutých okuliarov a ovládačov v oboch rukách je tvoj pohyb presne prenášaný do virtuálnej reality v ktorej môžeš fyzicky kráčať, skákať a čupieť. Ovládače identicky kopírujú pohyb rúk vďaka čomu je ovládanie veľmi intuitívne.
 
Aké používame zariadenia?
Vo všetkých troch hracích priestoroch používame okuliare HTC Vive.
 
Kde sa môžem dozvedieť viac?
Viac informácii zo sveta Virtuálnej Reality nájdeš na virtualnarealita.eu/co-je-virtualna-realita/

Áno, väčšina okuliarov sa bez problémov zmestí do VR headsetu.

Áno, je u nás možnosť platiť platobnou kartou. ​

Žiadne špeciálne oblečenie nie je potrebné, stačí akékoľvek oblečenie máte. Ak k nám však idete na akčnejšie hry, odporúčame voľnejšie oblečenie. Dokážete sa u nás spotiť podobne ako pri športe 🙂 Pre Vaše pohodlie je lepšia športová obuv, poprípade sa môžete vyzuť alebo využiť zapožičanie papúč.

Jeden zo skupiny používa virtuálnu realitu a ďalší sledujú čo sa deje vo VR na obrazovke. Zvyčajne to býva veľký zážitok práve aj pre tých sledujúcich 🙂 Ak prídu 4 ľudia na hodinu tak na jedného vychádza 15 minút (pokiaľ chcete hrať multiplayer hry je nutné si rezervovať 2 alebo 3 zariadenia VR).

Áno, v prípade, že si rezervujete dve alebo tri virtuálne reality je možné niektoré hry hrať naraz a stretnúť sa spolu vo virtuálnej realite 🙂 O aktuálnej ponuke multiplayer hier sa môžete informovať priamo u nás. ​

Vekový limit nie je udaný. Navštívili nás už 6 ročné deti aj ľudia po 60-tke a všetci sa dobre zabavili 🙂

KRESLENIE VO VIRTUÁLNEJ REALITE